» » Протимоскітні сітки на вікна та двері

Протимоскітні сітки на вікна та двері


Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади та аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки. До того ж, ціни на москіткі відрізняються демократичністю і доступні широкому колу споживачів. З огляду на ціни засобів боротьби з комахами в літній період, буде справедливо відзначити швидку окупність москітних сіток в квартирах і будинках. Варто, так само, врахувати, що встановивши москіткі, Ви захищаєтеся не лише від настирливих мух і комарів, а й створюєте перешкоду для попадання пилу в приміщення.

Москітні сітки виконують такі функції:


  • Не пропускають в житлові приміщення збудники алергії - пил, тополиний пух і інші частинки. Тому якщо в будинку є схильні до алергії особи, тоді питання покупки та встановлення москітних сіток на вікна та двері, є особливо актуальним;
  • Встановлені у вікна і двері москітні сітки захищають приміщення від проникнення різних комах;
  • Скловолоконне полотно дуже добре пропускає повітря, але, в той же час, перешкоджає появі протягів;
  • Ризик вильоту птахів або випадіння з вікна Ваших домашніх улюбленців зводиться до нуля. Варто відзначити, що деякі моделі даних пристроїв мають функцію "антикішка";
  • Москітні сітки знижують ймовірність попадання в приміщення недопалків чи іншого сміття, викинутого сусідами зверху - це попереджає виникнення загоряння і пожеж.

Москітні сітки на вікна - найбільш поширений варіант який підходить для будь-яких приміщень, повністю розкриваючи їх переваги та ефективність.

За способами встановлення на пластикові вікна, москітні сіткі зустрічаються двох видів:
  1. З внутрішнім кріпленням - сітка вставляється всередину вікна, і кріпиться за паз в рамі віконного профілю за допомогою металевих зацепів. Такий механізм встановлення дуже простий та надійний.
  2. З зовнішнім кріпленням - з зовнішньої частини вікна кріпляться пластикові куточки, в які встановлюється москітна сітка. Такий спосіб кріплення зручний для дерев'яних вікон або алюмінієвих вікон.

Ціна: Від 250 грн.