Заміна склопакетів

Заміна склопакетів

На сьогоднішній день є маса причин, через які власники квартир і будинків вирішують замінити склопакети у приміщенні. Буде це широкоформатне вікно в спальні, або маленьке вікно у ванній кімнаті - в будь-якому випадку вам знадобиться допомога висококваліфікованих фахівців.
З огляду на це, цінова політика по заміні склопакетів буде залежати від рівня складності та обсягу роботи.
До найбільш затребуваних різновидів склопакетів можна віднести однокамерні і двокамерні.
Однокамерний тип склопакета -  це два скла і одна дистанційна рамка. Він легкий, характеризується прекрасною здатністю пропускати світло.
У комплектацію двокамерного склопакета, відповідно, входить 3 скла і 2 рамки.
Товщина склопакетів зазвичай варіюється в межах від 4 до 70 мм, повітряні камери мають товщину від 6 до 24 мм. Чим товстіше буде цей виріб, тим краще і надійніше він зможе захистити приміщення.
Підбираючи склопакет для заміни, потрібно обов'язково враховувати показники ПВХ профілю або іншого виду рами, куди він буде встановлений.
Ступінь шумоізоляції вікон ПВХ базується на місці розташування споруди. Якщо ваші вікна виходять на автомобільну трасу, найкраще буде вибрати двокамерні склопакети на різній дистанційній рамці з триплекс склом. Але пам'ятайте, що така модель склопакета буде важити набагато більше, ніж однокамерна.
Всі елементи повинні бути розраховані на цю вагу. Це допоможе уникнути зсуву стулок і передчасного ремонтування вікон.

Коли необхідно здійснити заміну склопакетів - основні причини

Найчастіше заміну склопакетів проводять в наступних випадках:
  • У рамі або склі з'явилися тріщини.
  • Конденсація вологи на склі (запотівання вікон).
  • Низький рівень прозорості скла.
  • Застарілі вікна втратили герметичність.
  • Заміна старих склопакетів на більш вдосконалені (енерго-і шумоізоляційні).

Найбільший відсоток випадків припадає на пошкоджені застарілі склопакети. У таких ситуаціях, щоб вікна були максимально захищені, і щоб вдалося досягти ефективного заощадження тепла, слід поставити двокамерні склопакети з енегрозберігаючим або мультифункціональним склом.
Якщо рама і скло не пошкоджені, склопакети також піддаються заміні. Це сприяє більш ефективному енергозбереженню, і більш надійній шумоізоляції.

Що потрібно знати про заміну склопакета?

Перед тим, як замовити таку послугу, слід зрозуміти, як буде проходити сам робочий процес.
1. Спочатку на об'єкт необхідно викликати замірника, який допоможе визначити розміри та товщину для встановлення нового склопакета.
2. На другому етапі буде здійснюватися процес виробництва виробу. Так як в кожному будинку розміри склопакетів різні, їх виготовляють «під замовлення».
3. Перед процедурою встановлення склопакета буде демонтований старий, і лише після цього проводиться заміна нового у пластикових вікон.
Крім усього вищезгаданого вам також варто пам'ятати про дизайнерське оформлення майбутнього вікна. Потрібно зробити так, щоб склопакет вписався в загальне інтер'єрне рішення. Як варіант, можна замовити сучасну модель склопакета під натуральну деревину або будь-який інший матеріал.

Незаперечні переваги заміни на якісні склопакети

Серед основних плюсів заміни склопакетів можна виділити:
  • Збереження тепла в приміщенні в холодну пору року.
  • Висококласне приглушення шумів ззовні.
  • Вирішення проблеми перегріву приміщення в літній період.
  • Модернізація та поліпшення апартаментів.

Міняти все вікно зі стулкою і рамою складніше і довше, ніж просто здійснити заміну склопакета. Крім цього, замінивши склопакет, ви зможете істотно заощадити на оплаті комунальних послуг.
З якісними склопакетами вам не буде заважати холодне повітря і шум з вулиці.