» » BSL Original (Бейбі Сейф Лок)

BSL Original (Бейбі Сейф Лок)
Baby Safe Lock
актуальний не тільки в побутових умовах - він може служити надійним захисним пристроєм в комерційних приміщеннях і приміщеннях громадського призначення.

Об'єкти ресторанно-готельного сектора, а також приміщення в медичних установах, освітніх центрах, дитячих садах і пансіонатах стають місцями установки захисних замків Baby Safe Lock.

Скрізь, де з різних причин може виникати необхідність у додатковій безпеці, Baby Safe Lock буде оптимальним рішенням.


Baby Safety Lock: як зробити своє житло ще комфортніше і безпечніше.

Будинок - це наша особиста зона абсолютного комфорту.

  Безумовно, комфорт в будинку - це збірне вираження, в яке кожен вкладає свій набір понять, однак, напевно, поняття безпеки присутній в ньому у всіх.Приходячи до себе додому, ми хочемо бути у максимальній безпеці, тому прагнемо максимально убезпечити умови життя. Особливо важливо поняття безпеки в будинку, коли в родині підростають діти - готовність віддати все за захист дітей знайома будь-яким батькам.
 Віддавати все не потрібно, особливо якщо мова йде про благоустрій вікна як основної зони ризику, потрібно просто скористатися.

 Baby Safe Lock. Це блокіратор відкривання замка, що запобігає можливість відчинити вікно.


Замки BSL
- це інструмент для додаткової безпеки в будинку. Прості в монтажі та експлуатації замки дозволять швидко, але якісно організувати додатковий захист в процесі користування вікном.
 Так концепція застосування «Бейбі Сейф Лок» полягає в трьох словах: надійно, швидко, просто.

Ціна: