» » Чому потрібно енергозбереження ?

Чому потрібно енергозбереження ?


Неякісні чи старі вікна є джерелом значних тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють та є технічно застарілими.
- Як результат відбуваються витрати зовсім недешевого тепла.

Енергозбереження у металопластикових вікнах


1) Обираємо вікна, які мають низький показник теплопередачі, тобто звертаємо увагу на коефіцієнт теплопередачі – U. Цей показник використовується для оцінки теплоізоляції вікна і визначає кількість енергії, яка протікає за 1 годину через площу 1 м2 поверхні. Чим менше це значення, тим більша теплоізоляція.
Отож, наші кваліфіковані спеціалісти підшукають Вам оптимальну пропозицію на нові вікна, згідно Вашого запиту.
Нові вікна, які дають Вам ідеальний спосіб заощаджувати, суттєво зменшити витрати на опаленні, до 76% підвищити теплоізоляцію та підвищити вартість Вашої оселі – сьогодні, завтра, післязавтра.

2) Існують певні обмеження, щодо вибору металопластикових конструкцій. Згідно будівельних норм ДБН2.6-31:2006 для житлових та громадських приміщень вимагається використання віконних кострукцій з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 0.75 м С°/Вт.
Такий показник може забезпечити двокамерний склопакет з одним енергоефективним склом, камери склопакету якого, заповненні інертним газом (Аргон) та профільна система глибиною не менша 70 мм. (5 -камерна система), наприклад, з характеристикою енергозберігаючих металопластикових вікон Ви можнте ознайомитись тут WINTECH 753, WDS 500 та найтепліша система, яка існує на сьогодні у світі SALAMANDER bluEvolution 92mm.

3) Енергоефективність тісно пов’язана із теплоізоляцією, а теплоізоляція у металопластикових вікнах залежить від профілю, ущільнення, склопакету, наявності армування у профілі.

4) Зверніть увагу на якісне встановлення вікон чи дверей. Оскільки це впливає на герметичність, функціональність вікон.

5) Ви маєте можливість вже сьогодні дізнатись ціну на енергозберігаюче металопластикове вікно у Рівному.Ціна: