VST

 

Система профілів VST призначена для виготовлення пластикових вікон і дверей для будь-яких приміщень і спеціально адаптована до вимог українського споживача: високі теплофізичні характеристики і відповідність всім українським стандартам.


Трикамерна конструкція і двоконтурне ущільнення притвору при максимальній товщині встановлюваного склопакета 30 мм є оптимальними для наших умов, забезпечуючи показники по теплозахисту і шумоізоляції, що перевищують нормативні вимоги для більшості регіонів України і Росії.
Потужні рама і імпост забезпечують підвищену теплоізоляцію і можливість використання конструкцій у висотному будівництві.

Товщини стінок профілю:
- зовнішньої - 2,8 мм
- перегородок - 1,2 мм
Приведений опір теплопередачі комбінацій профілів рама / стулка з підсилювальними вкладишами склало 0,69 м2 0С / Вт, а опір теплопередачі комбінацій профілів без підсилювальних вкладишів склало 0,78 м2 0С / Вт.

Система Windoff`s включає всю необхідну номенклатуру головних і добірних профілів, в тому числі різних з'єднувачів, а також штапиков під скло 24 і 32 мм (в залежності від застосовуваного ущільнювача) і під одинарне скло 4 мм з протягнутим коекструдованим ущільнювачем з м'якого ПВХ, що дозволяє виготовляти велику різноманітність конструкцій: віконні та дверні блоки, балконні блоки, вхідні групи, зовнішні вітражі і внутрішні перегородки.

1. Махагон \ 2. Дуб натуральний \ 3. Дуб золотий \ 4. Дуб світлий \ 5. Сріблясто-сірий \ 6. Беж

MahoganyDark OakGolden OakRed Lam.GreyCream


Ціна: