» » Ролети та жалюзі

Ролети та жалюзі


Жалюзі

Жалюзі вибирають для прикраси домашніх інтер'єрів, оснащення офісів, навчальних закладів, торгових підприємств.
Секрет успіху - надійність, високі естетичні характеристики, простота експлуатації і довгий термін служби. 

Горизонтальні алюмінієві жалюзі є найбільш поширеним представником серед своїх «родичів».
Встановлені вони можуть бути в будь-якому приміщенні через простоту в догляді і експлуатації.

Горизонтальні жалюзі представляють собою компактну конструкцію, яку можна розмістити між подвійними віконними рамами для того, щоб звільнити підвіконня. Завдяки алюмінієвим горизонтальним жалюзі, можливо знизити рівень шуму і регулювати теплообмін в приміщенні.


Горизонтальні алюмінієві жалюзі можна поставити внакладку, між рамами, на віконний профіль, на металопластикові та дерев'яні євровікна, а також здійснити мансардне кріплення (похила поверхня).

Ролети

 

Захисні ролети (рольставні) - це захисна конструкція, що складається зі скріплених між собою металевих смужок з утеплювачем, згортається в рулон. 

Надійний захист Ваших вікон, дверей, балконів, гаражів, вітрин кіосків і магазинів від злому. 
Рольставні мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять фасад магазину, інтер'єр офісу, заміський будинок. 

Протягом багатьох років у всіх країнах Європи рольставні зарекомендували себе з кращого боку і в даний час є невід'ємною частиною житлових будинків і державних установ.

Захисні ролети, в першу чергу, захищають приміщення від небажаних вторгнень.

Але цим далеко не вичерпуються їхні переваги. Захисні ролети використовуються для вікон, дверей, в тому числі гаражних, останнім часом випускаються спеціальні ролети для вікон і скляних стель зимових садів.
Ролети на вхідних дверях захистять ваш будинок набагато надійніше не тільки дерев'яних або ламінованих дверей, але і дверей з металу.

 Ролети користуються популярністю для захисту, як приватних будинків, так і виробничих приміщень. 
Ціна: